ГОСЛ бере участь в патріотичному вихованні молоді

Сьогодні у  спеціалізованій школі № 173 міста Києва відбувся урочистий захід з патріотичного виховання молодого покоління.

20151207_102639 20151207_101524 20151207_101517 20151207_100015

Голова наглядової Ради ГОСЛ – доктор юридичних наук Володимир Ліпкан подарував школі комплект навчальних плакатів для предмету “Захист Вітчизни”, який складається з 18 навчальних плакатів, які сертифіковані Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти та рекомендовані Міністерством освіти та науки України для використання під час викладання предмету “Захист Вітчизни”.

Окрім цього з метою удосконалення викладання даного предмета була подарована річна підписка на журнал “Оборонний вісник”, на сторінках якого запроваджена рубрика “Мій погляд” для обговорення питань, пов’язаних із організацією військово-патріотичного виховання й налагодження зворотного зв’язку з аудиторією читачів та спеціальна вкладка, в якій упродовж року буде надаватися вичерпна довідкова інформація за змістом тематики навчального матеріалу предмету “Захист Вітчизни”.

http://defpol.org.ua/index.php/component/content/article/2-uncategorised/99-navchalni-plakaty-dlia-predmetu-zakhyst-vitchyzny

Для учнів виступив Юрій Федроекно – експерт ГОСЛ з безпекових питань, який має досвід участі в АТО.

Він розповів про своє розуміння патріотизму, його значення та шляхи плекання в умовах глобалізації. Пан Юрій також був відвертим, відповідаючи на запитання школярів стосовно  розуміння служіння Батьківщині в контексті необхідності особистісного росту.

Проведеня даного заходу стало можливим, завдячуючи підтримці Директора школи Мазаєвої Людмили Анатоліївни, викладача даного предмета – Санташова Віктора Івановича.